סדנת אימון הורי הוליסטי בשילוב עבודה בטבע

אם נמשיך לעשות מה שעשינו אתמול גם היום נגיע לאותו מקום
אז בואו נחולל שינוי!!


מי מוביל את מי? אנחנו את חיינו? או החיים-אותנו? החיים הם העדר- ואנחנו הרועים!


אנחנו שואפים לבית מלא שמחה, מלא בהתפתחות אישית, בשיתוף פעולה.


אנחנו רוצים לצור מרחב מחייה, בריא לנו ולילדנו!


סדנת האימון ההורי "בכוונה"- רואה בכל רגע בחיינו אבן דרך במסע לעבר האור בחיינו.


אנו נתפור לקהילה שלכם תכנית להתקדמות אישית, ממוקדת מטרות ישימות בעלויות הגיוניות.

סדנת נוער מנווט

התכנית נותנת מענה למכלול רחב של קשיים בהם נפגש הנער,מנושאים של לחץ חברתי,ניהול שיח הולם ותקשורת ללא אלימות, ועד למורכבויות בדינאמיקה המשפחתית באמצעות כלים "לניווט" אשר ניתנים לו באמצעות חוויית ניווט בטבע, תוך אינטראקציה משמעותית עם חבריו לקבוצה, הדורשים מהנער, ויסות רגשי, מיומנויות תקשורת ומיומנויות, גישור. היות ולא ניתן להפריד את ההתפתחות של הנער מהמקום ממנו הוא מגיע, ואף חוזר תמיד, אנו רואים את ההורים כחלק בלתי נפרד מהתכנית. רוב הקשיים של ההורים מול המתבגרים נובעים מחוסר במידע על עולמם,חוסר הבנה בעניין תפיסתם את העולם, והקשיים איתם הם מתמודדים.

תכנית בוקר – סדנת שילוב בית ספרית וחוג לשעות אחה"צ

טיפול מעמיק בתחום התוך אישי והבין אישי, בתקשורת, בכישורי חיים ובקריאת מפה חברתית.


עבודה בחקלאות, בישולי שטח, טיולים מאתגרים, עבודה עם העדר ובעלי חיים. הוראה מתקנת במיומנויות היסוד בלמידה קריאה, כתיבה, הבנת הנקרא וחשבון.


לימודי קודש לפי סדר המתבקש מהמערכת החינוכית,ובמקביל הוראה מתקנת לקדם השתלבות מאוחר יותר בלימוד בבי"ס. מיומנויות חקר ע"י ערוצי למידה מגוונים בחוויה. עבודה עם בע"ח מפגש עם עדר עיזים הכנת גבינות, עבודה בחקלאות, גינות ירק, טיולים ביער והתבוננות בטבע.


חוויות הצלחה לחיזוק התדמית וכדי לעורר מוטיבציה ללמידה . הגדרת מטרות להשגה עם התלמיד.

סדנת מחנכים

רועה עייף בגוף ובנפש אינו יכול להוביל את העדר. על מנת שתוכל להיות נוכח בכל עוצמתך, עליך לטפל בצרכיך. אנו יודעים כמה הדבר מורכב. לרוב אתה גם בעל, ואב בעצמך. בנינו עבורכם ימים קסומים בטבע בכל יום כזה תוכלו לחוות חוויות המעצימות את יכולתכם להתמודד עם אתגרי עבודתכם בממשק הקסום שלנו בטבע. תקבלו כלים להגיע למיטבכם, תלמדו מה הוא חינוך "בכוונה". אנו נלמד את הצוות טכניקות מתקדמות בנושאי הוראה חקרנית והוראה פעילה, הוראה המאפשרת לילדים ומחנכים ליהנות ולצמוח במסע החינוכי.